פרוייקט ארוך טווח

פרוייקט ארוך טווח הוא המפתח להפיכת המותג שלכם להיות ה-עסק בשוק שלכם. המטרה אינה להפיץ את השם שלכם באופן זמני אלא לבסס את המותג שלכם כמותג המוביל שנהנה מנוכחות חזקה בשוק שלכם.

ניתן להשיג זאת ע"י שילוב מתוכנן היטב של כלים שהוכיחו את יכולתם להגדיל את מידת ההימצאות באינטרנט ואת התוצאות במסגרת הקידום האורגני בגוגל באופן קבוע:

 • אופטימיזציה במנועי חיפוש (SEO)

  Search Engine Optimization

  גם אם אתם יוצאים מנקודת התחלה בה היכולת למצוא אתכם נמוכה ביותר לא כל אסטרטגיית SEO (קידום אורגני בגוגל( תהיה יעילה – לפיכך אתם זקוקים לתכנית שמותאמת לכם. בכדי להשיג נוכחות חזקה ויציבה ברשת נדרשת הבנה עמוקה יותר של הרשת ושל אלגוריתמי החיפוש השולטים בה. אנו ניצור בעצמנו אסטרטגייה שמתוכננת לשמור שהמותג שלכם יופיעו בראש תוצאות החיפוש באופן קבוע, לא רק בזמני שיא.
 • שיווק תוכן באינטרנט

  Content Marketing

  תוכן הוא האופן שבו אתם מעבירים את הנוכחות שלכם ברשת מכרטיס ביקור מהולל לכדי עסק מעורר מסחר, שלא רק מביא לקוחות פוטנציאליים חדשים באופן שוטף, אלא גם הופך את המותג שלכם להיות בעל נוכחות חזקה בשוק עצמו. אנו מסייעים לכם ביצירת תוכן. התוכן הוא כלי העבודה המרכזי של הקידום האורגני בגוגל והוא נועד לבסס אתכם כמובילי דעת קהל תוך קישור המותג שלכם לשוק.
 • התנהלות לפי אסטרטגיית שיווק

  MARKETING STRATEGY

  כל זה לא מתרחש בחלל ריק. אנו ניצור אסטרטגיית שיווק ייחודית שלוקחת את שרשורי התוכן, תוצאות עבודת מנועי החיפוש והושטת היד הישנה והטובה, וביחד בונה תכנית חזקה לתמיכה ביכולת הגדולה יותר למצוא אתכם. זוהי מפת הדרכים המובילה את המותג והאתר שלכם להיות בעלי נוכחות חזקה ברשת ואנו הנווטים שלכם.

יש לנו נסיון בעבודה בפרוייקטים ארוכי טווח של קידום אורגני בגוגל עם לקוחות רבים – כאן תוכלו למצוא מעט מסיפורי ההצלחה שאנו גאים להיות חלק מהם, ביניהם סוכנות הביטוח רעננה פרלמן, Moonlight Photography Marketing ומשרד רואי חשבון אזולאי.

שתפו את הפוסט