מתכננים להגיע רחוק בקרוב?

אסטרטגיה, קידום וביצוע שלוקחים כל תחרות.

נזקק את הליבה של העיסוק שלכם, נתקשר אותו לקהלי היעד שנגדיר, ונתרגם את הכל לפעולות שאפשר לבצע ולמדוד.

אז איפה הייתם עד עכשיו?

זה הזמן לפצח את הנוסחה לשימוש מדוייק בנכסים הדיגיטליים. צרפו אותי לשורותיכם עוד היום.

16 שנות תשוקה, עשייה, ידע, מקצועיות, ניסיון, ולא פחות חשוב – סיפור ואוזניים, אני מחכה לשמוע את הסיפור שלכם.

שיווק דיגיטלי 100%
קידום אורגני 100%
קידום ממומן 100%
סושיאל 100%
אסטרטגיה 100%

איך אני יכול לקדם אתכם?

באמצעות השירותים האלו אוכל לזקק את מהות העסק שלכם ולמנף אותו.

שאלות ותשובות

האם חייבים להכין תכנית שיווק באינטרנט מפורטת לפני תחילת השיווק?

לא חייבים תכנית שיווק לפני שמתחילים לקדם בגוגל. כדאי לציין מספר מטרות אותן נרצה להשיג ולבדוק את היתכנות השגתן. פרויקט שיווק מעמקי ידרוש מאיתנו להכין תכנית שיווקית מפורטת, שכדאי שתהיה מכוסה גם בצד האסטרטגי שלה.

כמה זמן לוקח לשווק באינטרנט?

כל הזמן אנחנו משווקים. ניסוח נכון יותר של השאלה יהיה כמה זמן לוקח לשווק מרגע שהחלטנו על המטרות שלנו ואנחנו נחושים להילחם בתחרות שמקיפה את השוק שלנו.

כמה עולה שיווק באינטרנט?

העלות משתנה בהתאם למשתנים של תקציב, היקף התחרות ומגוון הפעולות שנבחרות ברמה הטקטית. בין אם מדובר בקידום בגוגל, בנייה של נכס דיגיטלי חדש או פוסט ממומן בפייסבוק, כדאי להתייחס אליהם כחלק ממגוון של מאמצי שיווק שהפירמה בוחרת לבצע.

כמה עולה קידום בגוגל?

זהו תהליך שהמחיר שלו תלוי במטרות שאנחנו בוחרים להציב בפני איש השיווק באינטרנט או מקדם האתרים. ההמלצה היא לקדם את האתר על בסיס ביטויים שיש להם ערך עסקי גבוה. בתחילת תהליך הקידום נבחרים הביטויים בעלי הערך העסקי הגבוה ביותר. תהליך הקידום בגוגל הוא יקר יורת ככל שהביטויים שאנחנו מקדמים הם תחרותיים יותר. לכל שוק חוקים משלו בעולמו של גוגל. אפשר לשלב גם קידום בגוגל אדז שהתשלום עבורו מבוסס על קליקים (PPC).

מה המחיר של SEO?

SEO מומלץ לתמחר לפי על פי איכות וכמות הביטויים שנבחרו לקידום. SEO מומלץ תמיד יהיה תהליך שמקדים אותו מחקר ביטויי מפתח.

כמה שנים אתה עוסק בשיווק אתרים?

משנת 2006. שש שנים לאחר שגוגל השיקו את Google Adwords. עולם הקידום בגוגל היה קטן ומתוחכם ומאז רק הלך נהיה מורכב יותר. למרות זאת, ישנם מספר כללים בסיסיים בקידום אתרים בגוגל שלא השתנו לאורך כמעט עשור וחצי.

מה הטיפ החשוב ביותר לפרסום באינטרנט?

הטיפ החשוב ביותר לפרסום באינטרנט הוא לא למהר ולהשקיע על פי אינטואיציות לפני שמתייעצים עם אנשי מקצוע בתחומים השונים של שיווק באינטרנט: פרסום בפיסבוק, קידום בגוגל, פרסום גוגל אדז, שיווק בלינקדאין, אפיון ובניית אתרים וכן הלאה.

איפה אפשר למצוא המלצות טובות על דרור אלון?

ממש כאן למטה, או ברשתות החברתיות כמו לינקדאין, פייסבוק וגוגל העסק שלי.

לקוחות מההווה ומהעבר

תמיד טוב ללכת בעקבות המלצה

"דרור, פניתי למעו"ף כעסק ותיק ופעיל עם מגוון נכסים דיגיטליים. העבודה איתך היתה מן הרגע הראשון מקצועית ואינטליגנטית. הבנת מיד את המצב הנוכחי וידעת לטפל בנקודות הנדרשות. הזמינות שלך והרוגע הכללי בו השבת לכל פנייה היו הכרחיות לתהליך. אין לי ספק שאשוב להתייעץ איתך גם בעתיד. תודה רבה!!"
מיכל וימר
המרכז ללימודי תעודה והתפתחות אישית
"זכיתי לקבל את דרור אלון כמלווה עסקי. אני אומרת זכיתי, כי באמת זאת זכות לפגוש אדם שמצד אחד רגיש ויודע להקשיב למה שמתאים לי כאדם וכלקוחה, אך מצד שני מביע ומציע את דעתו המקצועית. יש לדרור יכולת להביא את הבנתו המקצועית לתחומי עניין שונים, וכל זאת בנועם ובאדיבות. מאחלת לדרור הצלחה רבה והנאה והתפתחות לכל מי שיבחר לעבוד אתו בשיתוף פעולה."
אפרת גל
סופרת
"עבודת הקידום האורגני שדרור מבצע במומחיות וביעילות עוזרת לנו לעלות בלא מעט ביטויי מפתח במקומות ממש טובים. גם בגוגל אדז אנחנו מצליחים בתקציב שפוי לקבל המון חשיפות וכניסות שלא היו קודם. דרור משרה בטחון ורואים שמדובר במקצוען שלא מתפשר."
רקפת חי
מ.ב.א הזורע - מעבדות כיול
"כשבוחרים יועץ שיווק דיגיטלי מומלץ לשמוע חוות דעת. אז אחרי שכמעט שהתייאשתי ונפלתי בין הכסאות שכל אחד טוען שיודע ולא באמת יודע, ברצוני להביע את המלצתי הכנה והחמה על דרור אלון דיגיטל טייס גוגל יועץ נפלא מומחה שיווק דיגיטלי. תותח אמיתי. מקצועיות ויחס חם והמון סבלנות. מאז שהכרתי את דרור קידמתי את האתר בדיוק ליעד שהצבנו בתכנית עבודה ביחד, במפגשים קצרים ובלי הוצאות מיותרות. לכל מי שמעוניין בתוצאות ולא דיבורים, לא לחשוב פעמיים לפנות לתותח גוגל ופייסבוק - דרור אלון."
קרן כהן
GOODSTOCK
"בדיוק פתחתי עסק חדש ואחרי כמה ניסיונות לא כל מוצלחים פגשתי את דרור, מיד הרגשתי שאני בידיים טובות - כל כך נעים הליכות, איש שירות, איכפתי ומקצועי - הרגשתי שסוף סוף מצאתי את המקום הנכון לעסק שלי - באמת לאחר ליווי של כמעט שנה אני מרגיש שהוא מצא את הנוסחה הנכונה להצלחה וכיום אני יכול להמליץ בחום רב עליו ועל השירותים שהוא נותן."
עו"ד אלירן גור
גור – דניאלי משרד עורכי דין

עשרות לקוחות כבר בחרו. מה אתכם?

מתכננים להגיע רחוק בקרוב?

אסטרטגיה, קידום וביצוע שלוקחים כל תחרות.

נזקק את הליבה של העיסוק שלכם, נתקשר אותו לקהלי היעד שנגדיר, ונתרגם את הכל לפעולות שאפשר לבצע ולמדוד.

אז איפה הייתם עד עכשיו?

פתח וואטסאפ
איך אוכל לעזור?