קמפיין קצר טווח

קמפיין קצר טווח באינטרנט יעורר את היכולת למצוא אתכם או ידגיש מסר מסויים, מוצר חדש, או מאפיין אחר. אנו יודעים בדיוק כיצד לעשות זאת נכון תוך שימוש בשיטות המתקדמות ביותר וברעיונות החדישים ביותר בערוצים הבאים:

 • תשלום בכל לחיצה (PPC)

  Pay Per Click

  נסייע לכם לקבוע תקציב, לבחור את מילות המפתח הנכונות (כולל ביטויים ארוכים (long-tail) ומילות מפתח 'מחוץ לקופסה' שהמתחרים שלכם מפספסים) וליצור את המודעה המושלמת שתמשוך את העין ובמיוחד תשיג לכם את הלחיצות הנכונות!
 • מודעות מילים (Adword)

  צוות המומחים שלנו יסייע לכם ליצור מודעה שמושכת את העין ואת הסמן של העכבר, יעזור לכם לבחור מילות מפתח ויסייע בניתוח נתונים ומעקב רציף כך שבכל עת תוכלו לדעת מהם ביצועי הקמפיין שלכם – שכן, בקמפיין קצר טווח אינכם יכולים להרשות לעצמכם לחכות לתוצאות.
 • מודעות פייסבוק

  Facebook Ads

  פייסבוק הוא עדיין מרכז החיים הוירטואליים של מרבית האנשים. אנו יודעים כיצד לנהל קמפיין בפייסבוק, החל מקביעת התקציב האידיאלי ועד לקשרים שיקנו לכם השפעה מירבית.
 • טיוב דף נחיתה

  Landing Page Optimization

  מה שרוב החברות המכונות "משווקים מקוונים" מפספסות הוא שגם מודעת הפרסום הטובה ביותר תיכשל כאשר היא מקשרת לדף שאינו מיטבי. אנו נוודא שברגע שקיבלתם את הלחיצה הזו על הפרסומת שלכם הדף אליו יגיעו האנשים יגרום להם להשתכנע במהירות.

אנו יודעים שכל עסק הוא שונה – מוצרים ושירותים שונים, שווקים שונים, תקציבים שונים ומטרות שונות. אצלנו אין תבנית מוכנה מראש של שיווק מקוון אותה אנו כופים על כל לקוחותינו. אנו יוצרים כל קמפיין מאפס, מעצבים אותו במיוחד עבור כל לקוח בנפרד.

לא השתכנעתם?

בדקו את דף הלקוחות שלנו, ולימדו מדוע חברות כמו Mintz Lab Systems, Net-Core, Scodix, Manteca Travel Bakery ואחרות נהנות לדבר בשבחנו!