שיווק בין חברות (שיווק B2B)

בחיפושיכם אחר שותפים שיסייעו לכם להגדיל את היכולת למצוא את האתר שלכם ולגרום לחברה או המחלקה שלכם להיות בעל נוכחות חזקה ברשת, תתקלו בהצעות רבות שנוקטות בגישה כללית עבור כל סוגי השיווק – יש להם אותם דגשים עבור כל לקוח.

ייתכן שהם ייראו לכם אנרגטיים. ייתכן שיהיו להם רעיונות מגניבים. אולם הם לא מבינים ששיווק הוא קרקע מרובת צבעים וישנו הבדל בין שיווק בין חברות (B2B) ושיווק ישירות לצרכנים.

B2B באינטרנט

אנחנו מבינים זאת. אנו יודעים שעולם השיווק בין חברות התפתח בשקט בשנים האחרונות, כשהדגש מוטל על שיווק ליצירת קשרים ראשוניים וביצוע כל ההכנות לטובת צוות המכירות. ואנו מבינים שכדי לעזור לכם לפתח קמפיין שיווק-בין-חברות חכם יש לזכור שהכל מתחיל בידע.

אנו לומדים את החברה שלכם ואת השוק שלכם. סביר מאוד שאנחנו כבר מכירים את העסק שלכם ואת השוק שלכם – אבל תמיד אפשר להעמיק יותר. אנו רוצים לצאת לדרך ממקום של ידע, הבנה ומומחיות ועל כן אנו משקיעים זמן בבדיקה נאותה כך שאנו מתחילים לגבש גישה ייחודית רק אחרי שלמדנו להכיר את השוק שלכם טוב כמוכם.

התפיסות הנוגעות ליכולת למצוא אתכם כמו גם לנוכחות חזקה ברשת הינן חשובות לא פחות – ואולי אף יותר – כשמדובר בשיווק בין חברות, שם ישנה תלות חזקה בקשרים. המפתח הוא לזרוע את זרעי הקשר עוד בטרם עברה בראשו של הלקוח המחשבה לבצע רכישה. זה הדבר שאנו טובים בו וזה מה שאנו יכולים לעשות עבור המותג שלכם.

גוגל אדס B2B

השילוב של גוגל אדס עם אסטרטגיית שיווק חזקה מסייע להתמקד בקהל היעד המתאים לחברתכם. דרך גוגל אדס אנו יכולים לגבש קמפיינים ממומנים, הממומשקים לתוכן האיכותי שכבר יש לכם, בכדי ליצור הגעה מדויקת לאנשי ההחלטה הרלוונטיים. בעזרת דיווחים מתקדמים וניתוח מתמיד, אנו יכולים לכוונן את הקמפיינים בצורה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

גוגל אדס לא רק מגביר את הנראות שלכם ברשת, אלא גם מאפשר לכם להגיע ללקוחות הפוטנציאליים בזמן הזהב – כאשר הם בפעולה חיפוש או במחקר. כאשר אנו מקבלים פידבק מגוגל אדס ומבצעים התאמות לקמפיין, אנו מבטיחים שהמותג שלכם יהפוך לבחירה הראשונה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. אתם מגיעים לקהל היעד המתאים, בזמן הנכון, עם ההודעה הנכונה – וזה המפתח להצלחה בשיווק בין חברות.

שתפו את הפוסט

פתח וואטסאפ
איך אוכל לעזור?